Bye Bye Man

Original:The Bye Bye Man
00
0
(0 głosów)
(2017) en, United States of America/ 96- Minut
jakości:
HD
5.164
1244
 Bye Bye Man  Oglądaj online za darmo w dobrej jakości
Film
[/xfgiven_ocinek]

O czym jest Film " Bye Bye Man "

Trójka studentów wprowadza się do domku na przedmieściach. Już po kilku dniach mieszkania w nowym miejscu zaczynają doskwierać im choroby, a codzienną egzystencję zakłócają niewytłumaczalne zjawiska. Nie zdają sobie sprawy, że oto padli ofiarą klątwy związanej z popełnionym przed laty morderstwem. Ich prześladowca nazywa się Bye Bye Man. Każdy, kto choć w myślach wymówi jego imię, jest zgubiony. Czy grupce przyjaciół uda nie popaść w szaleństwo i oszukać przeznaczenie?

Oglądać Film " Bye Bye Man " Online za darmo

Stream Official Trailer
00
0
Oceń film:
0 0

Teraz oglądają:

2023 Roku
7.9
2018 Roku
6.6
2023 Roku
6.4
2023 Roku
7.752
Chętnie przeczytamy Twoją recenzję!
Minimalna długość komentarza to 50 znaków. komentarze są moderowane
odśwież, jeśli kod nie jest widoczny
Bądź pierwszy i zdobądź honorowe miejsce widoczny na górze!
Seriale online VIP » Filmy » Bye Bye Man
Właściciele praw autorskich Konto VIP Reklama
Polskie seriale