Na twoim miejscu

Original:Na twoim miejscu
00
0
(0 głosów)
(2023) English, 日本語, Polski, Poland/ 103- Minut
jakości:
HD
5.1
1.106
Na twoim miejscu Oglądaj online za darmo w dobrej jakości
Film
[/xfgiven_ocinek]

O czym jest Film "Na twoim miejscu"

Chcieli zmiany, nie zamiany! Kasia i Krzysiek to młode małżeństwo z uroczym synkiem i mieszkaniem w malowniczej okolicy. Wydaje się, że powinni być szczęśliwi, a jednak są na skraju rozwodu. Pewnego poranka muszą zacząć współpracować jak jeszcze nigdy dotąd. A wszystko przez... zamianę ciał. Czy to sprawi, że inaczej spojrzą na siebie nawzajem i nauczą się empatii?

Oglądać Film "Na twoim miejscu" Online za darmo

Stream Official Trailer
00
0
Oceń film:
0 0
Chętnie przeczytamy Twoją recenzję!
Minimalna długość komentarza to 50 znaków. komentarze są moderowane
odśwież, jeśli kod nie jest widoczny
Bądź pierwszy i zdobądź honorowe miejsce widoczny na górze!
Seriale online VIP » Filmy » Na twoim miejscu
Właściciele praw autorskich Konto VIP Reklama
Polskie seriale